Cât timp se poate folosi o cartela prepay in roaming încărcată doar cu credit?

Mary_14
Junior
Buna
Cât timp se poate folosi o cartela prepay in roaming încărcată doar cu credit?
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@Mary: Cu roaming activat și cu utilizare exclusivă din CREDIT, ar trebui să poți utiliza serviciile atât cât te ține.... creditul. Nu am găsit nici la alți operatori restricții privind utilizarea pe CREDIT a numărului de telefon.

1 Răspuns 1

FLo1
#StarMember
@Mary: Cu roaming activat și cu utilizare exclusivă din CREDIT, ar trebui să poți utiliza serviciile atât cât te ține.... creditul. Nu am găsit nici la alți operatori restricții privind utilizarea pe CREDIT a numărului de telefon.