SMS de la Kruk - nu am nici un fel de abonament

Țăpârdea_Alex
Începător
Salutare. Ma poate lămuri cineva cu acest sms? Țin sa menționez ca nu am nici un fel de abonament sau altceva!
2 Răspunsuri 2

DanielaH
Moderator
Salut, Alex! Bun venit în Comunitatea Orange. Din SMS înțeleg că este vorba despre o factură Orange Romania Communication, adică pentru serviciile de internet, TV și telefonie fixă preluate de la Telekom.

Razvan
#StarMember
Ai reziliat cumva vreun abonament care a aparținut fostului Telekom România Comunications? Nu ai nicio obligație legală față de Kruk România.