Aplicatii Google pe Huawei nova y7

Liliana_Liliana
Începător
Știe cineva cum pot instala toate aplicațiile care țin de Google pe acest model de telefon? Unele aplicații am reușit altele nu se deschid... Mulțumesc!
2 Răspunsuri 2

Pololică
#StarMember
Buna, Incearca GSpace. Mie mi-au mers toate aplicatiile (ING HomeBank, Orange Money, etc). O mare parte din cele pe care le folosesc (Whatsapp, MyOrange, Telefon Orange, MyEnel, engiemobile, AmParcat, Booking, etc) sunt in AppGallery sau descarcate de pe site-ul dezvoltatorului (cum e Whatsapp) si functioneaza perfect.

Liliana_Liliana
Începător
Mulțumesc pentru răspuns! Am încercat să le descarc de pe alte site-uri, s-au descarcat dar nu se deschid deloc. Așa că am fost nevoită să renunț la acest tip de telefon.