Vouchere achiziționare magazin online

Kornelush
Începător
Buna ziua,care este numărul maxim de vouchere care se pot folosi pentru achiziționarea unui telefon din magazinul online ?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Bună! Poti utiliza doar un singur voucher per tranzacție.

3 Răspunsuri 3

mihai_13
Maestru
- Kornelush - normal numai cele expres pentru reduceri telefoane online , dar pot fi cuplate si cele cu reduceri zi de nastere- aniversare etc... - fa singur o simulare in magazin online si vezi cate iti accepta

Razvan
#StarMember
Bună! Poti utiliza doar un singur voucher per tranzacție.

Salut, Kornelush! Confirmam si noi ce spune Razvan, se poate utiliza un singur voucher per comanda..