De ce nu pot reincarca automat 2 numere de telefon din abonamentul meu

Popi
Începător
De ce nu pot adauga 2 numere de telefon pentru reîncărcare automata din abonamentul meu?
4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Salutare! Normal ar trebui să poți! Ai detalii aici: https://www.orange.ro/prepay/reincarcare/reincarcare-automata/ Este explicat la ,,Întrebări frecvente ". Găsești atașat și poză. Îți spune ceva acolo sau ce se întâmplă? Cred că poți face o sesizare pe Chat sau la serviciul.clienti@orange.ro. sau la sesizari@orange.com ( văd că ești pe fostul T) și explicat acest aspect. Baftă!

Pololică
#StarMember
Eu pot sa reîncarci cu plata la factura 2 numere și nu întâmpin probleme. Am unul pe 12 și unul pe 17 (lunar). Foarte probabil sa vina și al treilea de luna viitoare. Ce eroare primești?

FLo1
#StarMember
@Popi: abonamentul este provenit din fostul Telekom? La fel și numerele pe care dorești a le încărca? Ce valoare are abonamentul și cu ce valori vrei să reîncarci? ....pt că există niște condiții și limite. Revino cu detalii...

DanielaH
Moderator
@Popi, s-a rezolvat situația? Te așteptăm să revii cu detalii noi.