+40 374????

Unknown_user
Începător
astazi m-a sunat un numar incepand cu +40 37 cred ca este un numar fix, dar nu stiu cine m-a sunat, daca aveti idee daca e numar de contact sau ceva, cand dau sa il sun linie ocupata de 2 ore
2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare! Nu avem de unde să știm dacă nu este dat numărul întreg, dar poate fi de la Orange sau de la o altă firmă. Dacă este de la Orange, cu siguranță va reveni! Poți pune și o întrebare pe Chat Djingo in acest sens. Succes!

Pololică
#StarMember
Numarul sigur a fost alocat pentru Orange. Daca mai este (sau nu) in ograda lor, va trebui sa verifici (portabilitate.ro). Daca vrei sa stii cine este titularul, e putin mai complicat (daca este al Orange si este folosit tot de ei, sigur vei primi un raspuns aici). Daca nu, cam greu de aflat cine este titularul numarului.