Roaming Muntenegru

Johny1972
Începător
Am un abonament Business cu resurse in afara SEE, împărțite în 3 zone, A, B, C, doar că Muntenegru nu apare în niciuna din zone.
3 Răspunsuri 3

MihaelaC
Community Manager
Salut, Johny1972. Bine ai venit în Comunitate! Ne poți spune, te rog, care sunt acele zone? Aici regăsești mai multe detalii despre cele două opțiuni pentru roaming în Muntenegru: https://www.orange.ro/roaming/muntenegru#abonament

Razvan
#StarMember
Plătești tot ce consumi în roaming la tarife standard, și ca părere personală, nu prea merită.

delfinas
#StarMember
Muntenegru este in zona 4