Cum sterg contul MY ORANGE FIX?

Soarece
Junior
Am trecut de la pre pay pe abonament smart plus 20. Inainte foloseam Orange tv go pe 2 TV, acum dupa ce am trecut pe abonament nu mai functioneaza aplicatia pe TV. (eroare conexiune- offline) Dupa 6 zile de telefoane la serv. clienti si o gramada de sfaturi inutile mi-am facut cont in My ORANGE FIX sa vad daca nu au ramas cele 2 TV la dispozitive sa le desperechez ca sa pot reinstala aplicatia. Nu erau inregistrate si vreau sa sterg acest cont MY FIX ORANGE dar nu am aceasta optiune sau nu o vad eu.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare și bun venit în Comunitate! Ai detalii despre ce-ți dorești aici: https://www.orange.ro/help/cum-pot-dezactiva-contul-meu-my-orange-fix-16609 Sper să reușești! Baftă!

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare și bun venit în Comunitate! Ai detalii despre ce-ți dorești aici: https://www.orange.ro/help/cum-pot-dezactiva-contul-meu-my-orange-fix-16609 Sper să reușești! Baftă!

DanielaH
Moderator
Salut, Soarece! Bun venit în Comunitate! Aplicația My Orange Fix este dedicată clienților Orange Romania Communications. Înțeleg că tu ești client Orange România, corect?