Cat oferiți pe iPhone 12 64GB ! Cat este vouchers ?

Marian_Eugen
Junior entuziast
Cat oferiți pe iPhone 12 64GB ! Cat este vouchers?
1 Soluţie acceptată‚

Neaplicabil
Trebuie sa mergi într-un magazin orange pt evaluarea telefonului 🙂

5 Răspunsuri 5

Neaplicabil
Trebuie sa mergi într-un magazin orange pt evaluarea telefonului 🙂

Marian_Eugen
Junior entuziast
Ok ! Nu exista o pagina sa bă email sa vad aproximativ ?

Neaplicabil
Nu, neaparat in magazin fizic

Trixen
#StarMember
Nu cred sa gasesti informatia asta online. Stiu doar ca telefoanele care sunt mai vechi de 3-4 ani sau nu sunt din gama de top au o valoare mai mult simbolica la buyback. Telefoanele de top si aproape noi (cum ar fi un iPhone 12) sunt evaluate mai in detaliu (cum arata, cum functioneaza, daca a fost ceva schimbat sau daca au fost desfacute, daca mai ai cutia si accesoriile originale si in ce stare sunt acestea) si apoi abia se revine cu o propunere catre tine. Cum ziceau si colegii mai sus, doar mers in magazin cu telefonul.

DanielaH
Moderator
@Marian, te referi la programul Buy-Back? Dacă da, așa cum spuneau și ceilalți membri, pentru evaluare trebuie mers într-un Orange shop. Uite aici toate detaliile - https://www.orange.ro/servicii/buy-back/