[Încheiat] Recomandă cardul de credit Orange Money și primești 150 lei pentru fiecare prieten

MihaelaC
Community Manager

Salut tuturor!

Avem o nouă campanie Orange Money!

Dacă recomandați unui prieten cardul de credit Orange Money și acesta îl activează în perioada 14 iunie – 31 iulie, veți primi 150 lei.

Sunt eligibile persoanele fizice cu vârsta cuprinsă între 22 și 75 de ani ani, cu domiciliul / reședința în România.

Cum funcționează campania? Foarte simplu!

  • accesați aplicația Orange Money
  • identificați linkul unic de acces în meniul "Recomandă Orange Money"
  • distribuiți linkul fiecărui prieten pe care doriți să-l invitați să solicite emiterea cardului de credit din aplicație

Bonusul se acordă direct în contul Orange Money atunci când noii utilizatori folosesc cardul de credit pentru prima tranzacție de plată de minimum 50 lei, la POS sau online, până pe 15 august 2022.

Mai multe detalii aici - https://orange.ro/money/oferte#MgMCC

Perioada campaniei - 14 iunie 2022 - 31 octombrie 2022

Ce părere aveți despre această promoție?

1 Răspuns 1

Vio73
#StarMember
Mi se pare foarte bună campania, atât pentru cei care recomandă, cât și cei pentru care își fac un card Orange Money! Mulțumim!