Punct de lucru Domnești Argeș închis fără un anunț

Mihaimyk
Începător
Punct de lucru Domnești Argeș închis fără un anunț ceva , sta lumea degeaba… Rușine
4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
Mihaimyk, bun venit in Bucuresti!!! Situatia e de azi sau dureaza de ceva vreme?

DanielaH
Moderator
@Mihaimyk, ne poți oferi, te rog, mai multe detalii despre situația din Domnești Argeș? Ești client Orange Romania Communications? (întreb pentru că am văzut că ai încadrat topicul în această categorie)

Mihaimyk
Începător
Da sunt client Orange.

DanielaH
Moderator
Orange România sau Orange Romania Communications? Ce tip de abonament ai? Ce anume nu funcționează?