Nu ma pot conecta la contul Yoxo

Sebastian1973
Începător
Am doua abonamente Yoxo si nu ma mai pot loga
Am resetat parola din MyOrange , degeaba . Vreau sa aflu cum pot apela servicii clienti Yoxo , dar nu din aplicatie pe Messenger , ca nu am acces
3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember
Salutare! De apelat, o poți face de pe alt număr din Orange la numărul 300 sau din altă rețea la numărul 0374300300, să le scrii pe Chat Djingo sau la adresa de email serviciul.clienti@Orange.ro, etc.

DanielaH
Moderator
Salut, Sebastian1973! Ai încercat resetarea parolei de aici https://www.orange.ro/accounts/start-reset-password? Ce se întâmplă la resetare? Primești vreun mesaj de eroare?

vyokant
Junior

buna ziua, as vrea sa stiu cat dureaza o portare pe yoxo, ma refer la timp, eu ma facut de pe data de 10 oct si nici pana acum nu am reusit sa ma loghez