Factura din luna mai mi s-a mărit de la 5 la 6 euro fără sa fiu anuntata

Butucescu3
Începător
De ce mi s-a mărit abonamentul de la 5 la 6 euro fata sa fiu anuntata
2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare! Vezi că este posibil să trimită notificări pe factură ( ceva mai mic) sau prin SMS prin care te înștiințează că ai dreptul să renunți sau să accepți majorarea. Asta in caz că ti s- a majorat abonamentul și nu ai extracist din altceva. Uită-te pe factură și vezi de unde provin extracostirile sau in My Orange. Baftă!

delfinas
#StarMember
Butucescu3, bun venit in Comunitate!!! Colega Jay a scris despre modificarea de abonament, acum mai bine de o luna, DETALII: https://comunitate.orange.ro/questions/2926292-marire-abonament-1-euro-take-it-leave-it