Plata cu ajutorul numărului se telefon.

PFaraon
Începător
Salut, doresc sa folosesc numărul de telefon ca și metoda de plata, dar întâmpin niște probleme. Când trebuie sa pun codul primit prin sms, primesc acest text. A mai întâmpinat cineva astfel de problema?
2 Răspunsuri 2

FLo1
#StarMember
@PFaraon: bun venit în Comunitate. Să înțeleg că la momentul plății, codul SMS este recepționat (deși numărul are 9 caractere)? Atunci e o problemă de aplicație de plată. Dacă nu ai primit SMSul cu codul necesar atunci reverifică (confirmă) numărul pe care trebuie să primești SMSul. Abia apoi faci plata.

DanielaH
Moderator
@PFaraon, ai reușit să faci plata?