[Rezolvat] Eroare la incarcare sectiune Pinata Party

nicolae1988
Junior entuziast
Sectiunea Pinata Party nu se mai incarca si da eroare. Am incercat si de pe alt telefon si la fel. Oare este doar la mine sau au probleme tehnice cei de la Orange?
14 Răspunsuri 14

Jay
Campion certificat
Salut! Asa este, dimineața nu funcționa secțiunea Pinata, insa, pare ca eroarea a fost rezolvata.. am verificat si eu acum, a gândit puțin, dar s-a deschis..

Ștefan03
Junior entuziast
Salut! Aceasi problema o am și eu, îmi dă eroare.

DanielaH
Moderator
Am accesat și eu acum secțiunea și funcționează. @nicolae1988 & @Ștefan 03, puteți face o dezinstalare/ reinstalare a aplicației?

nicolae1988
Junior entuziast
La mine merge acum intermitent, cateodata se incarca sectiunea pinata party, cateodata da eroare. Deci cred ca e de la orange si de la serviciile lor care crapa din cand in cand.

Ștefan03
Junior entuziast
Am reinstalat aplicația, după două piniata sparte da dinou eroare.

Ștefan03
Junior entuziast
Nu mai da eroare la secțiunea pinata.

DanielaH
Moderator
Mulțumim pentru confirmări. Ne bucurăm că este totul în regulă acum și la voi.

Răzvan4544
Începător
Salut, eu întâmpin din nou eroarea ,cred că sunt iară probleme și nu sunt singurul

nicolae1988
Junior entuziast
De la ora 00:00 pana dimineata sectiunea pinata party da eroare. Echipa de developeri orange ar trebui sa solutioneze aceasta problema, da senzatia ca e o aplicatie plina de bugguri.

Jay
Campion certificat
Da, pare sa fie de lunga durată de data asta.. si reinstalarea aplicației nu rezolva nimic.. in plus, pare să se lucreze cumva la ea, pentru ca la un moment dat se vedea puțin diferit interfata.. daca intram pe status erau aranjate altfel operațiunile..

nicolae1988
Junior entuziast
Se pare ca merge "ca pixul fara pasta"(intermitent) si de dimineata. Cred ca au o problema mai mare cei de orange cu sectiunea pinata party. Sper ca stiu despre asta.

DanielaH
Moderator
Mulțumim mult pentru sesizări! Am trimis situația semnalată de voi colegilor noștri.

nicolae1988
Junior entuziast
@DanielaH sectiunea pinata party nu mai e accesibila acuma nici pe timpul zilei, degradarea serviciului care ofera date acelei sectiuni este 100%

nicolae1988
Junior entuziast
Sectiunea Pinata Party se pare ca merge din nou.