Cum se poate dezactiva optiunea Go UK 3GB ?

DanaNicole
Începător
Cum se poate dezactiva optiunea Go UK 3GB ? Precizez ca am activat-o si folosit-o in luna precedenta, dar acum nu mai am nevoie. Imi apare in "tarife si optiuni" ca fiind inca activa si nu poate fi dezactivata din aplicatie.
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
DanaNicole, bun venit in Comunitate!!! Se dezactiveaza cand expira valabilitatea ei, cand reincarci o alta optiune sau dezactivezi roamingul din telefon.

2 Răspunsuri 2

delfinas
#StarMember
DanaNicole, bun venit in Comunitate!!! Se dezactiveaza cand expira valabilitatea ei, cand reincarci o alta optiune sau dezactivezi roamingul din telefon.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Daca dai click pe optiunea respectiva din lista de optiuni active (in sectiunea Tarife si Optiuni), nu ai un link de Dezactiveaza? Daca nu...singurele variante ar fi sa astepti sa expire sau sa incerci sa iei legatura cu un consultant, la 300, sau pe chat-ul Djingo.
Client Orange