Când pot prelungi abonamentul meu actual

mokyrazvan
Începător
Când pot prelungi abonamentul meu actual și sa pot avea un smartphone nou?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! În ultimele 3-6 luni de perioada contractuală poți solicita un nou abonament si nu implica costuri suplimentare. Online poți în ultimele 6 luni, fără probleme. În ultimele 3 luni, poți solicita la Serviciul Clienți o ofertă personalizată (fidelizare), la care sper să obții cât mai multe beneficii. Alte detalii poți afla și de aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2816641-aflu-luna-prelungi-abonamentul Baftă!

2 Răspunsuri 2

BlackWolf
Senior certificat
Se poate cu 3-6 luni inainte de expirarea perioadei minime contractuale

Vio73
#StarMember
Salutare! În ultimele 3-6 luni de perioada contractuală poți solicita un nou abonament si nu implica costuri suplimentare. Online poți în ultimele 6 luni, fără probleme. În ultimele 3 luni, poți solicita la Serviciul Clienți o ofertă personalizată (fidelizare), la care sper să obții cât mai multe beneficii. Alte detalii poți afla și de aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2816641-aflu-luna-prelungi-abonamentul Baftă!