Rezilierea contract smart wifi

Nelut
Începător
Unde trimit o solicitare de rezilierea unui abonament de smart wifi, deoarece am trecut la cel de fibra
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă ai un abonament de la fostul Telekom, poți trimite cererea de reziliere la adresele: - infoclienti@orange.com - sesizari@orange.ro - online - https://fix.orange.ro/reziliere-online/ Iar dacă te referi la un net fix 4g de la Orange, poți trimite la: - serviciul.clienti@orange.ro De asemenea, poți merge și la un magazin Orange Shop pentru a solicita așa ceva, dar trebuie să ceri un număr de înregistrare. Baftă!

2 Răspunsuri 2

teacher_
#StarMember
Salut! Pentru transmiterea cererilor de reziliere, poti folosi adresele de e-mail: infoclienti@orange.com sesizari@orange.ro

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă ai un abonament de la fostul Telekom, poți trimite cererea de reziliere la adresele: - infoclienti@orange.com - sesizari@orange.ro - online - https://fix.orange.ro/reziliere-online/ Iar dacă te referi la un net fix 4g de la Orange, poți trimite la: - serviciul.clienti@orange.ro De asemenea, poți merge și la un magazin Orange Shop pentru a solicita așa ceva, dar trebuie să ceri un număr de înregistrare. Baftă!