WI-FI de la Telekom conectat fără internet?

Ioana_32
Începător
Am router WI-FI de la Telekom . A funcționat excelent până acum când Telekom-ul s-a unit cu ORANGE. ACUM NU MAI MERGE. APARE CONECTAT FARA INTERNET. Ce pot să fac să ŕevina și conexiunea INTERNET MOBIL?
1 Răspuns 1

DanielaH
Moderator
Salut, Ioana_32! Îmi pare foarte rău pentru situația pe care ne-ai descris-o aici. Pentru că este un caz punctual în care trebuie făcute verificări ale contului tău și ale zonei (acoperire, semnal etc.) în care sunt probleme, cel mai bine este să iei legătura cu colegii noștri de la Serviciul Clienți. Mai avem un topic similar aici https://comunitate.orange.ro/questions/2922933-orange-achizitionat-telekom-routerul-merge-internet-3-zile, unde sunt mai multe discuții între membrii Comunității. Sper să fie de ajutor.