As putea activa abonamentul Yoxo mai devreme fata de data selectata?

MugurelM
Începător
Bună ziua! As putea activa abonamentul Yoxo mai devreme fata de data selectata? Menționez ca din greseala am selectat o alta data. Mulțumesc!
3 Răspunsuri 3

Anonim
Neaplicabil
Discutam de trecerea catre Yoxo de la PrePay, portare sau abonament clasic? Nu poti modifica data decat daca nu incepi un proces nou de activare din ce stiu eu...

Viocat
Senior certificat
Astepti dupa sim sau transformi un prepay?

DanielaH
Moderator
@MugurelM, te așteptăm în continuare să ne dai mai multe detalii despre situația ta pentru a te putea ajuta cu răspunsuri. Mulțumim.