Desfășurătorul apeluri pentru abonament

Versace21
Începător
Cum aflu desfășurător apeluri pentru un abonament?
1 Soluţie acceptată‚

Anca07
#StarMember
Buna Versace. Se poate face prin accesarea my orange, istoric facturi, si click pe factura aferenta lunii pt care doresti detalii si vei avea optiunea de a descarca detaliile facturii din acel meniu care la mine pe telefon apare in dreapta "..." de forma unor 3 puncte. Ai poza atasata.

3 Răspunsuri 3

Anca07
#StarMember
Buna Versace. Se poate face prin accesarea my orange, istoric facturi, si click pe factura aferenta lunii pt care doresti detalii si vei avea optiunea de a descarca detaliile facturii din acel meniu care la mine pe telefon apare in dreapta "..." de forma unor 3 puncte. Ai poza atasata.

Larisabianca91
Începător

Desfășurarea apeluri abonament numărul 0749******

Salut, @Larisabianca91 !

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Pentru desfăsuratorul apelurilor, poți accesa My Orange, secțiunea Istoric Facturi și selectezi factura aferenta lunii pentru care dorești detalii.

Te așteptăm cu feedback.