[Încheiat] YOXO + Tinder = love

Anonim
Neaplicabil
Iti doresti momente fierbinti? Poate iti cauti iubirea sau pur si simplu vrei sa cunosti persoane noi? Luna aceasta daca esti pe Yoxo primesti o luna gratuita de Tinder Gold ca sa-ti satisfaci toate poftele! 🙂
Ne gasim pe acolo.
https://www.yoxo.ro/yoxolovetinder/
13 Răspunsuri 13

Anonim
Neaplicabil
O campanie pe gustul meu, m-ati surprins iarasi! 😄 Ador sa cunosc oameni noi si sa impartasim momente placute si experiente interesante. 🙂 Imi place mult si campania de pe site, amuzanta si flirty.

BlackWolf
Senior certificat
Tinder și toate aplicațiile astea de dating sunt doar niște vrăjeli inutile pline de boti, scam-eri și useri inactivi. Nu iese nimic de acolo, nici sa vrei :)) E părerea mea din ce am văzut pana acum.....

Anonim
Neaplicabil
In cazul meu a iesit. 🙂

FLo1
#StarMember
Am tot văzut "grijile" pentru revoluționarii "X" sau pentru mileniarii "Z". Dar pentru "decreței" sau părinții acestora chiar nimic? Știu că sunt o categorie care au înghițit destule de la viață, dar tocmai de aceea ar merita puțină atenție, o fărâmă de respect. Ei nu vor ceva aparte, dar nici complet uitați.

BlackWolf
Senior certificat
Inseamna ca tu ai avut noroc. Eu nu m-am bagat pentru ca mi se par niste prostii. Am vazut la altii. Nu asa se cuceresc fetele si nu asa se fac relatiile serioase si de durata :)) Parerea mea...

delfinas
#StarMember
@Flo, ai devenit prea serios în ultima vreme. Îmi lipsesc răspunsurile tale mucalite. Ce s-a întâmplat? Ce ți-ai dori pt seniori, mai exact? Cat despre Tinder, mult succes celor care cred în asemenea gen de aplicații! Mi-e dor de perioada mIRC-ului, când erau mulți glumeți și libidinoși, dar mai întâlneai 2-3 persoane care puteau conversa și pe alte teme decât cele de agățat și de căzut la așternut la ceas de seară. 🙂

BlackWolf
Senior certificat
delfinas, mirc-ul era fain. Si acum mai e, dar a cazut. Acolo aveai mai multe sanse sa vorbesti cu oameni mai destepti, sa agati fete mai calumea, mai serioase...etc. Tinder si aplicatiile de genul sunt doar niste prostii :))

Anonim
Neaplicabil
:)) Ce-mi place prezentarea!

FLo1
#StarMember
@delfinas: activez în Comunitate pentru a sprijini Orange și ai săi utilizatori, pentru a învăța de la alții. Dacă uneori nu sunt pe placul unora se datorează soluțiilor oferite de mine dar care nu sunt la îndemâna celor supărăcioși. Experiența ne maturizează. Pe de altă parte, mulți tineri au ales pentru cei vârstnici varianta yoxo pentru preț, iar yoxo le oferă .... dating experience. Pentru doar o perioadă activă garantată la tarif "minimal", celor vârstnici li se oferă dating experience. Restul nu merită comentat.

delfinas
#StarMember
Ei, sa nu exageram, intra in hora Tinder cine vrea, nu este obligatoriu. 😉 Cine știe, s-ar putea sa fie interesați și niște seniori. 🙂

Anonim
Neaplicabil
Ce gasesti pe Tinder: Barbati - Pesti, camatari, traficanti de persoane, toxici Femei - Bisericoase, complexate, frustrate, toxice

BlackWolf
Senior certificat
wlog.ro, cea mai buna descriere pentru aceste aplicații de 2 bani. Acolo la femei ar trebui înlocuit "Bisericoase" cu "prostituate" sau "panarame".

7UP
Explorator
Salut, mie mi se pare interesantă campania