Cum pot sa scap de servicii terti 0906120104?

dansi
Începător
buna ziua,
cum pot sa scap de servicii terti 0906120104? va multumesc
1 Soluţie acceptată‚

Salut, dansi! Serviciile cu suprataxa aferente numarului 0906120104 sunt puse la dispozitia clientilor nostri de firma Telenes Mobile Connect. Pentru informatii legate de aceste servicii (si cum poti renunta la ele) poti afla prin intermediul urmatoarelor date de contact de la Serviciul Clienti al firmei partenere: - numarul de contact 0318260010 sau - adresa de email clientisva@gmail.com

3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember
Salutare! Ai topic mai jos cu aceleași probleme! https://comunitate.orange.ro/questions/2903639-servicii-terti-facturate-neidentificate Sau aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2734019-inseamna-taxa-terti-1280member Urmărește cu atenție și vezi ce și cum. Baftă!

delfinas
#StarMember
Dansi, bun venit in Comunitate!!! Nu știi la ce te-ai abonat? Nu ai nici un SMS de abonare? Dacă l-ai găsi, ai putea trimite un SMS de dezabonare cu STOP cum se numește serviciul respectiv.

Salut, dansi! Serviciile cu suprataxa aferente numarului 0906120104 sunt puse la dispozitia clientilor nostri de firma Telenes Mobile Connect. Pentru informatii legate de aceste servicii (si cum poti renunta la ele) poti afla prin intermediul urmatoarelor date de contact de la Serviciul Clienti al firmei partenere: - numarul de contact 0318260010 sau - adresa de email clientisva@gmail.com