Pot prelungi termenul de a nu expira pe o zi?

Cristi16166
Începător
Pot prelungi termenul de a nu expira pe o zi? Am primit notificarea seara si nu pot plati. Contul meu va fi dezactivat. Dar orange nu e deschis.
5 Răspunsuri 5

Jay
Campion certificat
Salut! Prelungire termen pentru ce? Opțiune prepay, perioada grație prepay, scadență factura.. ?

Vio73
#StarMember
Salutare! Poți face o amânare de la plata. Ai detalii aici: https://www.orange.ro/help/cum-pot-s-obin-o-amnare-a-plii-18 Sper că la asta te referi și te ajută cumva. Baftă!

Viocat
Senior certificat
Ce spune mesajul primit?

FLo1
#StarMember
Cristi, dacă e vorba de perioada de grație pentru un prepay, atunci cu siguranță vei avea o noapte albă. Deloc fructificată. Vorba unui contemporan ce pare în viață: ghinion.

DanielaH
Moderator
@Cristi16166, te așteptăm în continuare să revii cu mai multe detalii. Ai abonament sau cartelă PrePay? Ce notificare ai primit?