Campanie de marketing Orange servicii integrate fix-mobil

Anonim
Neaplicabil
Damn, trebuia sa fac topic separat pentru asta, ca sa va spun cat de mult imi place campania de marketing de pe site, inclusiv sliderele si imagistica.
https://www.orange.ro/welcome/
Sper ca pe viitor cand se mai rezolva si problemele actuale sa fie si achizitia si functionarea serviciilor, dar si suportul la fel de fain cum lasa impresia toata aceasta pagina. 🙂
In sfarsit marketing de calitate in randul unui operator telecom din Romania. Aspect luxos, curat, dar si modern.
4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator
@simple_dreams, mulțumim mult pentru postare și aprecieri. Cu siguranță colegii noștri de la Marketing se vor bucura de acest feedback.

Procco12345
Junior entuziast
Da..frumoase slideurile dar care e oferta? SI cum ajung la ea...ca tot dau afla mai multe..descopera blabla si dupa aia ma trimiteti la un nr de tel.

Vio73
#StarMember
Cele mai bune sunt ofertele locale, nu cele de pe site. În rest, totul foarte frumos împachetat.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Frumos, elegant. Da, ne place. :) Avand in vedere ca e un welcome page, nu prea ai ce mare utilitate sa-i ceri. :)) Dar nota 10 pentru design. Bravo, Orange!
Client Orange