cum pot obtine parola documentelor PDF pentru a putea vizualiza contractul

cdan
Începător
aflarea parolei de vizualizare a PDF
4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Sa inteleg ca ai primit un pdf protejat, pe mail, si nu ai primit si parola? Cel mai simplu e sa intrebi persoana care ti l-a trimis. Exista si solutii alternative dar deja intram in alt domeniu. :))
Client Orange

FLo1
#StarMember
La astfel de fisiere trimise ca atașament ai o "poveste" în continutul e-mailului in care ți se descrie modul de formare a parolei:de obicei an, luna, zi de nastere sau alte cifre din CNP.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Eeexact. Teoretic, instructiunile ar trebui sa se regaseasca in/atasate la mail.
Client Orange

Nimcid25
Explorator
ultimele 6 cifre din CNP-ul titularului.