Tot ma suna un numar de telefon si as vrea sa stiu cine e

Fatyolnorbi
Începător

Buna, tot ma suna un numar de telefon si cand raspund nu spune nicio vorba. Cum pot sa stiu cine e?
0746******

1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Conform GdPR, nu se poate afla identitatea persoanei respective, decât dacă depui plângere la poliție și cu mandat ar putea obliga Orange sa pună la dispoziția organelor de cercetare, numele posesorului.

4 Răspunsuri 4

Razvan
#StarMember
Conform GdPR, nu se poate afla identitatea persoanei respective, decât dacă depui plângere la poliție și cu mandat ar putea obliga Orange sa pună la dispoziția organelor de cercetare, numele posesorului.

Viocat
Senior certificat
Poti sa blochezi numarul acela si sa nu mai fii deranjat niciodata

DanielaH
Moderator
@Fatyolnorbi, uite aici un topic care te poate ajuta - https://comunitate.orange.ro/questions/2907394-blochez-numerele-apeleaza-identitate-ascunsa

andreea2906
Începător

Puteti adauga nr. la contacte si daca are whats'app si poza, puteti vedea cine este.