Cat dureaza pana mi se emite cardul Orange Money?

AndreIonut28
Junior
Buna. Azi m-am gandit sa-mi deschid un cont Orange Money, am parcurs toti pasii, mi-am deschis contul si am solicitat un card de debit. Cam cat timp dureaza pana se elibereaza cardul? Mentionez ca e vorba despre un card fizic. Statusul fiind in procesare. Multumesc anticipat!
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Cam asa. In mod normal, daca nu sunt foarte multe cereri, 2-3 zile. Maxim cred ca 7 zile. Dar cunoscutii mei care si-au deschis de curand cont Orange Money si au dat comanda de card fizic l-au primit, cum zicea si Razvan, cam in 2-3 zile.
Client Orange

4 Răspunsuri 4

Razvan
#StarMember
Salutare! Cam în 2-3 zile lucrătoare o să îți vină curierul acasă cu el.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Cam asa. In mod normal, daca nu sunt foarte multe cereri, 2-3 zile. Maxim cred ca 7 zile. Dar cunoscutii mei care si-au deschis de curand cont Orange Money si au dat comanda de card fizic l-au primit, cum zicea si Razvan, cam in 2-3 zile.
Client Orange

Viocat
Senior certificat
Ar trebui sa ajunga pana marti

AnTT
Explorator
Salut! Dar ai deja cardul virtual in aplicatie si poti activa Google Pay sau Apple Pay tot din aplicatie, meniul 'Cardurile mele'. Si poti merge linistit la cumparaturi 🙂 iar pentru momentele fara baterie la telefon, este bun si cardul din plastic...