[Încheiat] Cand sunt extrageri la Pianta Party IV?

Jech
Junior entuziast
Cand sunt extrageri la Pianta Party? Rămâi cu punctele, mi se pare o mare porcărie !! Nu se specifică când este extragerea !!!!
1 Soluţie acceptată‚

FM
Explorator
Din regulament: 4.7. Premii acordate prin tragere la sorți. 4.7.1. În cadrul Campaniei se acordă prin tragere la sorți 20 premii, după cum urmează: 10 telefoane Samsung S21 FE, fiecare în valoare de 739 EUR 10 ceasuri inteligente Samsung Galaxy Watch4 4G, fiecare în valoare de 255,21 Eur 4.7.2. Valoarea comercială totală a premiilor acordate în cadrul prezentei Campanii prin tragere la sorți este de 9940 EUR (TVA inclus). 4.7.3. În tragerea la sorți sunt înscriși toți Participanții la Campanie conform condițiilor de participare menționate la art.4.1, care au acumulat minim 1000 puncte din Pinata alocate ca urmare a acțiunilor eligibile realizate pe durata derulării Campaniei. 4.7.4. Numărul de puncte acumulate, luat în calcul pentru înscrierea în tragerea la sorți, nu este impactat de eventualele puncte consumate pe parcursul derulării Campaniei pentru revendicarea premiilor cu beneficii bonus de la art. 4.5. 4.7.5. Desemnarea câştigătorilor se va efectua prin tragere la sorţi în data de 11 aprilie 2022, interval orar 09:00 - 18:00, online în regim de telemuncă sau la sediul Organizatorului situat în B-dul Lascăr Catargiu nr. 47-53, sector 1, București.

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare! Nu știu dacă mai există extragere la această tură, ci sunt unele premii fizice, care teoretic pot fi câștigate. Marțea, în jurul orei 14 se reînnoiesc stocurile, deci fii pe fază. De asemenea, poți alege oricând extraopțiuni cu net, minute , SMS sau tv din aplicație, dacă ai punctele necesare. Baftă!

FM
Explorator
Din regulament: 4.7. Premii acordate prin tragere la sorți. 4.7.1. În cadrul Campaniei se acordă prin tragere la sorți 20 premii, după cum urmează: 10 telefoane Samsung S21 FE, fiecare în valoare de 739 EUR 10 ceasuri inteligente Samsung Galaxy Watch4 4G, fiecare în valoare de 255,21 Eur 4.7.2. Valoarea comercială totală a premiilor acordate în cadrul prezentei Campanii prin tragere la sorți este de 9940 EUR (TVA inclus). 4.7.3. În tragerea la sorți sunt înscriși toți Participanții la Campanie conform condițiilor de participare menționate la art.4.1, care au acumulat minim 1000 puncte din Pinata alocate ca urmare a acțiunilor eligibile realizate pe durata derulării Campaniei. 4.7.4. Numărul de puncte acumulate, luat în calcul pentru înscrierea în tragerea la sorți, nu este impactat de eventualele puncte consumate pe parcursul derulării Campaniei pentru revendicarea premiilor cu beneficii bonus de la art. 4.5. 4.7.5. Desemnarea câştigătorilor se va efectua prin tragere la sorţi în data de 11 aprilie 2022, interval orar 09:00 - 18:00, online în regim de telemuncă sau la sediul Organizatorului situat în B-dul Lascăr Catargiu nr. 47-53, sector 1, București.