Comanda online cu plata la curier

Roxi29
Junior
Am comandat un telefon online cu plata la curier. Cand am intrat pe cont sa mi platesc factura de abonament, imi apare ca am de platit si telefonul pe care l am platit la curier. Ce trebuie facut?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Trebuie sunat la Serviciul clienți și explicată treaba, pentru că nu mi se pare normal să existe astfel de încurcături. Sper să se rezolve rapid și să nu mai existe probleme! Baftă!

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare! Trebuie sunat la Serviciul clienți și explicată treaba, pentru că nu mi se pare normal să existe astfel de încurcături. Sper să se rezolve rapid și să nu mai existe probleme! Baftă!

DanielaH
Moderator
@Roxi29, ai luat legătura cu colegii noștri? S-a clarificat situația?