Plata factura cu Orange Money direct din My Orange?

BogdanP
Începător
Se va integra oare plata cu Orange Money direct din My Orange? La plata facturii te pune sa bagi cardul prin romcard. De ce nu exista opțiunea plătește cu Orange Money?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Salut! La plata din My Orange ai posibilitatea sa folosești orice card și în urma platii poți salva datele acelui card. Dacă faci plata din aplicația Orange Money, prin plata furnizori, te ajuta foarte mult aplicația pentru ca iti cere numărul de telefon, dar în același timp îl poți bifa din partea de jos a paginii unde se face plata.. Orice update necesita timp și, probabil depinde dacă este considerat necesar, daca este dorit de utilizatori, probabil depinde și cât de mulți utilizatori are Orange Money, dar cu siguranță sugestiile sunt transmise mai departe și analizate.. Cred ca întrebarea se incadra mai bine la sugestii.

3 Răspunsuri 3

Jay
Campion certificat
Salut! La plata din My Orange ai posibilitatea sa folosești orice card și în urma platii poți salva datele acelui card. Dacă faci plata din aplicația Orange Money, prin plata furnizori, te ajuta foarte mult aplicația pentru ca iti cere numărul de telefon, dar în același timp îl poți bifa din partea de jos a paginii unde se face plata.. Orice update necesita timp și, probabil depinde dacă este considerat necesar, daca este dorit de utilizatori, probabil depinde și cât de mulți utilizatori are Orange Money, dar cu siguranță sugestiile sunt transmise mai departe și analizate.. Cred ca întrebarea se incadra mai bine la sugestii.

Vio73
#StarMember
Salutare! Eu plătesc deja de peste doi ani cu acest card din My Orange, fără niciun fel de problemă. Deci nu văd de ce nu ai putea să o faci și tu! Succes!

Viocat
Senior certificat
BogdanP daca platesti din aplicatia de mobil My Orange cardul orange Money poate fi salvat si sa apesi numai butonul plata, din browser contul My Orange se deschide plata prin romcard si cred ca asa va ramane