Nu pot folosi cei 50 GB de la piniata

Radusilvia
Începător
Am cumpărat cu 500 de puncte de la piniata 50 de GB și nu ii pot folosi pe numarul meu!? Mă poate ajuta cineva ??
4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
Radusilvia, bun venit in Comunitate!!! Ce mesaj de eroare primesti?

FLo1
#StarMember
@Radusilvia: Ai abonament sau cel puțin o opțiune prepay de minim 5€ activată pe cont? Dacă NU... atunci ai explicația.

Viocat
Senior certificat
Uite conditiile in poza

DanielaH
Moderator
@Radusilvia, te așteptăm în continuare cu mai multe detalii. Ai abonament sau cartelă PrePay? Îndeplinești condițiile expuse de Viocat?