Aplicatie pentru indicator luminos redmi 10

Orsi_Kiss
Începător
Am un telefon redmi 10, nu are indicator luminos, este vreo aplicatie cu care pot instala aceasta functie?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Orsi Kiss, bun venit în Comunitate!!! Dacă telefonul nu are fizic un indicator luminos, 'geaba aplicație. Eu am un P30 Pro și nu primesc notificări luminoase. Mă folosesc de funcția "Always on display" (Mereu pe ecran), pe care o găsești în setările telefonului pt afișaj. Nu-mi clipocește telefonul, dar văd, chiar și pe ecranul închis, ce notificări am primit. Dacă ești lângă telefon, oricum auzi notificările sonore sau vibrația telefonului.

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
Orsi Kiss, bun venit în Comunitate!!! Dacă telefonul nu are fizic un indicator luminos, 'geaba aplicație. Eu am un P30 Pro și nu primesc notificări luminoase. Mă folosesc de funcția "Always on display" (Mereu pe ecran), pe care o găsești în setările telefonului pt afișaj. Nu-mi clipocește telefonul, dar văd, chiar și pe ecranul închis, ce notificări am primit. Dacă ești lângă telefon, oricum auzi notificările sonore sau vibrația telefonului.

Orsi_Kiss
Începător
Multumesc mult

delfinas
#StarMember
Cu plăcere, să-ți fie de folos!

Viocat
Senior certificat
Incearca Settings, additional settings, Notification Light, activeaza blink light