hg8247h nu merge netul

ioan19777
Începător
Salut. HG 8247h abonamentul de 1000mb permite conexiunea la internet, atat wifi cat si wired, doar pe retele ca youtube, facebook. Nu merge nimic altceva nici pc-urile conectate prin cablu nici dispozitivele wifi. Am resetat dispozitivul, am schimbat parolele insa refuza sa mi permita accesul la www cu exceptii de tipul celor mentionate. Defectiunea a aparut in timp ce am fost plecati de acasa pentru cateva ore, echipamentul orange fiind inchis poweroff.
4 Răspunsuri 4

Toth665
Începător
Probabil nu ești singurul…aproape 24 de ore… exceptând aplicațiile altceva nu functioneaza

Anonim
Neaplicabil
@Ioan1977 vezi ca routere Huawei au undeva in setări ceva legat de Power Saver. Dezactivează, dă-i restart și revino cu noutăți.

Toth665
Începător
Nici o șansa.

DanielaH
Moderator
@ioan19777, s-a rezolvat problema cu Internetul? Funcționează?