In cat timp se returneaza suma depozitului?

Valentinaj90
Începător
Am achizitionat un echipament impreuna cu un abonament pentru care am platit un avans. Dupa cat timp se returneaza suma?
3 Răspunsuri 3

Jay
Campion certificat
Salut! De ce crezi ca este un avans care se returneaza? Nu este suma pentru echipament? Nu ai niste documente pe care sa scrie costurile si ce reprezinta suma achitata?

Valentinaj90
Începător
In afara de suma platita pentru echipament, mi s a mai cerut un avans. Despre asta e vorba

Viocat
Senior certificat
De obicei avansul face parte din costul produsului, nu se returneaza. De unde ai inteles ca este returnabil?