HBO Max Romania - trebuie sa plătim separat pt el?

Neaplicabil
Salut. Cei care avem opțiunea hbo/ maxpack o sa avem hbo MAX inclus sau trebuie sa plătim separat pt el?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Salut, GreenArrow! De astăzi, 8 martie 2022, HBO Go devine HBO Max. Dacă ai deja creat un cont HBO Go, acesta a fost mutat automat la HBO Max, fără niciun cost suplimentar. Tot ce trebuie să faci este să descarci aplicația HBO Max din App Store sau Google Play pentru mobil sau să intri pe hbomax.com și să te conectezi cu numele de utilizator și parola utilizate anterior pentru autentificare în HBO Go.

10 Răspunsuri 10

mihai_13
Maestru
GreenArrow - pot sa te informez ca la RDS-RCS nu se percepe nici o taxa in plus - am fost informat prin mail.

Vio73
#StarMember
Salutare! Nici la Orange nu ai niciun cost suplimentar. Detalii aici: https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/hbo-go/ Baftă!

DanielaH
Moderator
Salut, GreenArrow! De astăzi, 8 martie 2022, HBO Go devine HBO Max. Dacă ai deja creat un cont HBO Go, acesta a fost mutat automat la HBO Max, fără niciun cost suplimentar. Tot ce trebuie să faci este să descarci aplicația HBO Max din App Store sau Google Play pentru mobil sau să intri pe hbomax.com și să te conectezi cu numele de utilizator și parola utilizate anterior pentru autentificare în HBO Go.

Viocat
Senior certificat
Nu se plateste extra. Te loghezi cu emailul si parola cele vechi. Apropos pe Android este functionala aplicatia si o gasesti in Magazinul Play. Pe IOS inca nu a aparut, dar urmeaza.

Lollipop
Junior
Scuze, dar unde gasesc pinul?

Josho
Începător
Nu e deloc simpla conectarea la noul HBO MAX. Unde se gaseste asa ceva?

teacher_
#StarMember
@Josho, și eu am crezut că trebuie să introduci codul pin, dar nu asta am făcut. Ci m-am logat cu adresa de mail de pe care am făcut contul (in cazul meu, yahoo) și parola contului (tot de yahoo). Încearcă să te loghezi și tu pe adresa ta de mail.

DanielaH
Moderator
@Lollipop & @Josho, așa cum spunea și teacter_, dacă aveți deja un cont HBO Go, trebuie doar să vă logați cu numele de utilizator și parola utilizate anterior. În cazul în care nu nu aveți creat un cont HBO Go, trebuie să parcurgeți câțiva pași în plus. Aici este un tutorial în care găsiți toate detalii le pentru activarea contului - https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/hbo-go/ (inclusiv informații despre linia TV și codul PIN). Să ne spuneți dacă ați reușit.

geanimorandi1
Junior entuziast
Pai eu plătesc 3 euro/luna... voi cum îl aveți gratuit?

Vio73
#StarMember
Și eu îl am gratuit până la sfârșitul anului. Așa a fost oferta la prelungirea pachetului Love, cu 12 luni gratuit HBO și HBO go ( actual Max).