Am câștigat un premiu la Piniata Party

Daniel95
Începător
Am fost sunat că am castigat acel televizor, bineînțeles am verificat dacă e adevarat și asa a fost. Mi s-a zis ca in maxim 10 zile lucrătoare voi fi sunat să ridic premiul. Au trecut cele 10 zile si nu am fost sunat, ce e de făcut?
5 Răspunsuri 5

delfinas
#StarMember
Daniel, bun venit in Comunitate si felicitari pt premiu!!! Poti sa mai astepti un pic. Daca ti s-a promis ca vei fi contactat cand sa mergi la un magazin, sa iti iei televizorul, vei fi sunat. Trebuie doar sa ai un pic de rabdare.

Vio73
#StarMember
Salutare! În primul rând, felicitări! Dacă ți-a fost confirmat premiul, cu siguranță îl vrei primi, deci nu ai decât să aștepți și apoi să te bucuri de premiul câștigat. Succes!

Razvan
#StarMember
Felicitări. Cu siguranță te vor suna să îți ridici premiul.

Viocat
Senior certificat
Sa il stapanesti sanatos!Si la alte tombole(nu neaparat orange) au fost intarzieri insa nicaieri nu am auzit sa nu se primeasca produsele.

Iulia_
Junior entuziast
Buna!Si eu ma aflu intr un caz asemanator..am revendicat un premiu (ghiozdan) acum doua saptamani..si inca nimic..la status scrie in curs de livrare..