Se pot folosi punctele în magazin?

Bogdan_Plesu
Junior
Știe cineva dacă se pot folosi punctele în magazin?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Bogdan Plesu, bun venit in Comunitate!!! Punctele Orange Thank You se pot folosi in magazinul fizic, dar nu vor valora triplu, ca in magazinul online.

6 Răspunsuri 6

delfinas
#StarMember
Bogdan Plesu, bun venit in Comunitate!!! Punctele Orange Thank You se pot folosi in magazinul fizic, dar nu vor valora triplu, ca in magazinul online.

Vio73
#StarMember
Salutare! Despre valoarea punctelor thank you ai detalii aici: https://www.orange.ro/help/care-este-valoarea-punctelor-thank-you-i-cum-le-pot-utiliza-73 sau aicI: https://comunitate.orange.ro/questions/1973919-valoare-punct-orange-thank-you#answer_4579994â Online, valoarea se triplează: https://comunitate.orange.ro/questions/2219727-triplare-puncte-thank-you-magazinul-online?utm_source=affiliated2parale&utm_medium=affiliate&utm_campaign=ce.aff.s.v.19&utm_term=6667b3e19&utm_content=quicklink&2p_affiliate_unique=6667b3e19&2p_click_token=cf70a5c8d29d4292c130f7a6a646c2e45f591ec0 Baftă!

Viocat
Senior certificat
Se pot folosi si in magazinul online si in cel fizic. Triplarea se realizeaza doar in magazinul online cu prelungirea abonamentului pe 24 luni.

Bogdan_Plesu
Junior
Ok mulțumesc de informare!

Alin_Neculai
Începător
Salutare, Punctele se pot folosi in magazin pentru prelungirea abonamentelor sau pentru achizitia de accesorii. De mentionat ca pentru a putea folosi punctele Orange Thank You, trebuie sa ai cel putin 12 luni vechime ca si client Orange.

delfinas
#StarMember
Bogdan, cu placere!