De ce nu se pot activa opțiuni suplimentare din my orange ?

Marian_Eugen
Junior entuziast
Sesizare Urgenta
De ce nu se pot activa opțiuni suplimentare din my orange ?
4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Salutare! Depinde dacă acele opțiuni sunt compatibile cu abonamentul pe care îl deții. Poți să scrii din secțiunea Contact ( My Orange), pe Chat Djingo sau să suni la 300 și cred că se poate rezolva. Din păcate, mai pot apărea neconcordanțe, dar sper să poți rezolva cum ți-am spus mai sus. Din păcate, doar in timpul zilei au program. Baftă!

delfinas
#StarMember
Marian, ce anume ai vrut să activezi și nu ai putut?

Viocat
Senior certificat
Salut Marian Eugen. Incerci activarile din aplicatia My Orange instalata pe telefon sau din contul My Orange din browser pe internet? Ce optiuni nu merg activate?

DanielaH
Moderator
@Marian Eugen, te așteptăm în continuare să revii cu mai multe detalii. Despre ce opțiuni este vorba?