Vouchere de oferit

Bobi
Începător
Salutare comunitate! Am 3 vouchere de oferit inca active si as dori sa le ofer fara nici o pretentie financiara. Daca este cineva interesat...pareri cum sa ofer screenshot.ul cat mai sigur posibil. 2 vouchere de 10% reducere fiecare, la accesorii in magazinul online orange si un voucher de 10 euro reducere la magazinul online pentru telefoane.
3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator
@Bobi, mulțumim pentru postare și felicitări pentru inițiativă. Comunitatea Orange nu este locul potrivit pentru a oferi aceste vouchere, cu atât mai mult cu cât aici nu se fac publice date personale. Dacă tu nu le folosești, le poți dărui cuiva drag. Că "dar din dar se face rai" 🙂

Bobi
Începător
Ok...ma gandeam io...nu mai insist. Nu prea am cui

Vio73
#StarMember
Și eu am mai dăruit unor apropiați!