Ce numar trebuie sa apelez daca nu merge antena satelit tv?

mikecsabi80
Începător
Dacā nu merge satelit tv ce numār trebuie sā apelez? Nu gāsesc nicāieri un numār de telefon deranjamente.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Poți apela la 0374300300 din orice rețea,sau intri pe Chat Djingo și vorbești cu un consultant, din secțiunea Contact ( din My Orange), etc. Detalii despre cum poți contacta Orange ai aici: https://www.orange.ro/help/cum-pot-sa-contactez-serviciul-clienti-187 Baftă!

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Poți apela la 0374300300 din orice rețea,sau intri pe Chat Djingo și vorbești cu un consultant, din secțiunea Contact ( din My Orange), etc. Detalii despre cum poți contacta Orange ai aici: https://www.orange.ro/help/cum-pot-sa-contactez-serviciul-clienti-187 Baftă!

Bună ziua... Domnului Vio.. cea ce spuneți d-voastră  ,pe cei din afara tarii nu ne ajuta cu absolut nimic sa vorbim cu un robot.. eu vreau sa fC plata online pe aplicație de o Săptămână  și nu pot .. decand a intrat orange nu functioneaza  nimic.. dar penalizări avem..

Nu mai zic ca la telefon nu răspunde nimeni.. iar vb cu robotii și plătim telefonul mai mult decât  abonamentul.. suntem destui romani în afara care folosesc orange.. dar cred ca o petiție  online sa plecam toți de la orange  se poate face dacă problemele nu se rezolva.. și credeți ma suntem ffff mulți..  .. un nr de tf pt cei di afara tarii ați putea crea..

URSU_ANA_MARIA
Începător
Si eu caut un număr de contact, de ieri programele tv nu functioneaza

DanielaH
Moderator
@ANA MARIA, bun venit în Comunitatea Orange! Găsești în răspunsul de mai sus marcat ca soluție cele mai facile modalități de contact. Te așteptăm și aici cu mai multe detalii. Ce fel de abonament TV deții (satelit, fibră)? În ce localitate ești? Nu funcționează niciun canal? Cum se manifestă situația?