[Rezolvat] Eroare C004 pe toate canalele

icatoiu
Începător
Buna ziua, de ieri nu functioneaza niciun canal online.Eroare C004!
5 Răspunsuri 5

And04
Senior
Salutare, @icatoiu Acum ceva timp a mai avut cineva aceeasi problema, aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2831047-rezolvat-eroarea-c004-canalele-orange-tv-go Atunci problema a fost din cauza ca aplicatia Orange TV Go era nefunctionala pentru unele dispozitive cu Android IT. Posibil ca si acum sa fie ceva deordin tehnic. Poti suna la 300 si sa ceri mai multe detalii, evetual sa semnalezi problema.

Vio73
#StarMember
Salutare! Te poți deloga și reloga, apoi, dacă nu funcționează, poți dezinstala și reinstala aplicația, iar în ultimă instanță poți apela la 300 sau mai bine poți scrie la adresa aplicatii@orange.com. Dar nu poți rezolva in weekend, din păcate. Sunt foarte promți și îți pot spune că am rezolvat rapid, de mai multe ori, scriind la acea adresa de email. Succes!

delfinas
#StarMember
Poți să dezinstalezi și să reinstalezi aplicația sau, mai simplu, să ștergi datele din Setări - Aplicații - Aplicația - Orange TV Go - Stocare - Ștergeți datele . Poți să dai și un restart dispozitivului după

DanielaH
Moderator
@icatoiu, s-a remediat situația? Ne poți confirma, te rog, că serviciul este acum funcțional?

icatoiu
Începător
Da mulțumesc, de astăzi a început să funcționeze!!