Probleme rețea în TIMIȘ

Cioro06
Începător
In ultimele zile am observat ca sunt probleme de retea in zona de sud vest a județului TIMIȘ, a mai pățit cineva sa ii pice semnalul?
2 Răspunsuri 2

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Salutare, Cioroș, Poate și de la condițiile meteorologice sau acoperirea mai slabă.

DanielaH
Moderator
@Cioro06, bun venit în Comunitate! În acest moment nu avem semnalat niciun incident de rețea în zona Timiș. Ne poți oferi, te rog, mai multe detalii despre situație? Este vorba de semnalul de voce/ internet mobil/ internet fix? Cum se manifestă problema? În ce localitate?