Apel receptionat si nu s-a salvat numarul

Andreiionuthris
Începător
Am primit un apel si mi s-a inchis telefonul nemaiavand baterie. Din pacate numarul nu s-a salvat. Mai exista vreo sansa sa-l aflu?
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@And04: Închiderea telefonului în timpul inițierii (primirii) apelului nu duce la salvarea acestuia în lista de apeluri, indiferent dacă este un apel preluat sau nepreluat. Este asemeni unui fișier copiat pe HDD la care i se întrerupe procesul de copiere înainte de 100%, indiferent că e prin ”cancel” sau ”închidere calculator”.

6 Răspunsuri 6

And04
Senior
Salutare, @Andreiionuthristu333 Ati verificat in sectiunea de apeluri receptionate daca apare?

FLo1
#StarMember
@And04: Închiderea telefonului în timpul inițierii (primirii) apelului nu duce la salvarea acestuia în lista de apeluri, indiferent dacă este un apel preluat sau nepreluat. Este asemeni unui fișier copiat pe HDD la care i se întrerupe procesul de copiere înainte de 100%, indiferent că e prin ”cancel” sau ”închidere calculator”.

And04
Senior
Atunci poate e posibil sa il gaseasca in contul My Orange, la sectiunea "Detalii convorbiri".

Jay
Campion certificat
La "detalii convorbiri" sunt apelurile efectuate.. detaliile sunt ale convorbirilor inițiate de posesorul numarului... eu n-am văzut niciodată sa apara acolo apeluri efectuate de terți către mine.. 🙂

And04
Senior
@Jay, intr-adevar, nu stiam despre acest aspect. La "Detalii convorbiri" se gaseste desfasuratorul pentru apelurile efectuate, mesajele scrise trimise, sesiunile de Internet şi wap efectuate. Merci!

delfinas
#StarMember
Telepatia e de baza! :)) Lasand gluma, Andrei Ionut, daca acea persoana chiar voia sa dea de tine, te mai cauta si vei afla cine te-a sunat atunci. O solutie pt a afla cine te-a cautat atunci cand telefonul tau a fost inchis sau in afara ariei de acoperire a semnalului, ar fi sa-ti activezi mesageria vocala.