Eveniment Galaxy Unpacked 9 februarie 2022

MihaelaC
Community Manager

Salut tuturor!

Noul eveniment Galaxy Unpacked va avea loc în data de 9 februarie începând cu ora 17:00 (ora României).

O să putem urmări evenimentul împreună aici: www.orange.ro/galaxy/

Ce așteptări aveți de la acest eveniment?

10 Răspunsuri 10

mihai_13
Maestru
multumim Orange - ca un fan Samsung ce sunt debea astept sa vizionez 🙂

And04
Senior
Multumim pentru informatii! Abia astept sa vad cu ce ne vor surprinde cei de la Samsung.

Viocat
Senior certificat
Salutare si multumesc pentru info! Astept sa vad ce telefoane sunt dezvaluite. Concurenta se anunta puternica anul acesta

Vio73
#StarMember
Mulțumim frumos pentru info!

Ștefan03
Junior entuziast
Mulțumim frumos pentru informații!

delfinas
#StarMember
Maine se va lansa gama S22. Aici aveti detalii: https://geeki.ro/samsung-galaxy-s22-specificatii-data-lansarii-pret-si-alte-informatii/

Viocat
Senior certificat
16g ram si 1 tera spatiu de stocare, nu cred ca vor aparea pe midlevel in urmatorii 5 ani asa dotari

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Mulțumim. Sunt curios ce îmbunătățiri o să aducă cei de la Samsung.

MihaelaC
Community Manager
Salut tuturor! Mie mi-a plăcut prezentarea de ieri și mi se par faine noile modele S22. Vă invit să dezbatem aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2887912-samsung-galaxy-s22-s22-s22-ultra

Anonim
Neaplicabil
La prețul ăsta ar trebui să fie ceva super. Seria asta de la Samsung nu prea a strălucit în ultima vreme, mă refer că nu a adus ceva "wow". Poate se întâmplă de data asta.