Reîncărcare cu opțiunea 3 euro

Jech
Junior entuziast
Bună !! Doresc să fac o reîncărcare la cineva, cu opțiunea 3 euro. La această încărcare o să fie minute nelimitate timp de 30 de zile? Vă mulțumesc !!
1 Soluţie acceptată‚

And04
Senior
Salutare, @Jech Pentru optiunea de 3 euro valabilitatea resurselor este de 15 zile, asa cum se poate vedea si in poza atasata. La optiunea de 4 euro resursele sunt valabile 30 de zile.

13 Răspunsuri 13

And04
Senior
Salutare, @Jech Pentru optiunea de 3 euro valabilitatea resurselor este de 15 zile, asa cum se poate vedea si in poza atasata. La optiunea de 4 euro resursele sunt valabile 30 de zile.

Jech
Junior entuziast
Mulțumesc frumos!!

adi23ro
Începător
Salut. Dupa ultimele modificari ale optiunilor de acum cateva saptamani, ce valabilitate au optiunile de 3 si 4 euro?

Salut, adi23ro! Optiunea cu 3 euro credit are valabilitate 15 zile, iar optiunea de 4 euro credit are 30 de zile de valabilitate. Daca reincarci din aplicatia My Orange, poti vedea perioada de valabilitate a optiunilor dorite.

adi23ro
Începător
Salut, am intrebat in ideea ca nu pot vedea aceasta informatie in aplicatie. Am atasat o poza cum se vede. Si nu exista nici posibilitatea de scroll in acel patrat al optiunii.

FC2
Începător

Si eu am incercat optiunea de 3 euro si e o teapa totala

Salutare!

Ce anume promite optiunea si nu se regaseste in resurse?

Nu este vorba de ce promite ci mai degrabă de ce oferă la prețul respectiv.

Și comparăm cu... un abonament de 25E? Fiecare își face calculele în funcție nevoi. Există și alte variante. Depinde de fiecare ce anume vrea.

Fiecare are dreptul la o părere.

Acum depinde din ce perspectiva privești lucrurile.

In acest caz sunt de acord cu @FC2

Nu o să zic nimic de zicala nu e p... cel care cere, ci ca e o problema la mansardă dacă plătești un preț pentru niște resurse pe care nu le consumi sau plătești suplimentar pentru nevoile curente.

Cum fiecare are dreptul la opinie, cel mai bine este atunci când vin și argumentele sau este lămurit modul în care se face afirmația.

1. Decât să alegi  o opțiune de 3-4 euro prepay mai bine mergi pe varianta yoxo 9-19 ron.

2. Decât să alegi optiunea de 4 euro la prepay mai bine alegi opțiune de 5 euro prepay mult mai avantajoasa.

Prin "țeapă totala" a vrut să spună că oferta nu este avantajoasa.

Atât oferta de 3 respectiv 4 euro e o țeapă totala.

Desigur din punct de vedere al beneficiilor.

"Orange e aici"👎