[Încheiat] Dilema câștigători concurs Comunitatea Orange

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Salutare. În data de 23 ianuarie cred, s-a terminat o campanie de premii, premii situate pe patruu ierarhii în funcție de task-urile aferente. Să faci un review, să primeși un număr de 7-8 soluții, să te loghezi de 23 de ori și să primești 7-8 like-uri, dacă îmi aduc aminte. S-au anunțat cumva câștigătorii? Și dacă da, ce ați câștigat?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Salut! În 17 ianuarie s-a încheiat concursul.. Sunt toate informațiile despre premii in descrierea topicului legat de concurs.. În 28 a fost editat prin adăugarea listei câștigătorilor.. https://comunitate.orange.ro/questions/2825403-incheiat-distractie-comunitatea-orange Categoria I - 10 premii, fiecare constând într-o boxă Bluetooth, un trepied pentru telefon și o pereche de căști Bluetooth. Categoria II -  5 premii, fiecare constând într-un smartwatch Xiaomi Mi Watch Lite. Categoria III - 3 premii, fiecare constând într-o tabletă Huawei MediaPad T5 10.1 4G. Categoria IV - Un telefon OPPO Reno 5 5G Felicitări câștigătorilor și tuturor celor care au îndeplinit condițiile..

5 Răspunsuri 5

Jay
Campion certificat
Salut! În 17 ianuarie s-a încheiat concursul.. Sunt toate informațiile despre premii in descrierea topicului legat de concurs.. În 28 a fost editat prin adăugarea listei câștigătorilor.. https://comunitate.orange.ro/questions/2825403-incheiat-distractie-comunitatea-orange Categoria I - 10 premii, fiecare constând într-o boxă Bluetooth, un trepied pentru telefon și o pereche de căști Bluetooth. Categoria II -  5 premii, fiecare constând într-un smartwatch Xiaomi Mi Watch Lite. Categoria III - 3 premii, fiecare constând într-o tabletă Huawei MediaPad T5 10.1 4G. Categoria IV - Un telefon OPPO Reno 5 5G Felicitări câștigătorilor și tuturor celor care au îndeplinit condițiile..

Viocat
Senior certificat
Felicitari castigatorilor! Si Orange ptr premiile oferite!

Vio73
#StarMember
Felicitări câștigătorilor!

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Multumesc. Însă nu am acordat o soluție, deși urma..

DanielaH
Moderator
@Tudor, am marcat noi răspunsul ca soluție pentru a apărea primul și a fi de ajutor și altor membri interesați de căștigătorii concursului.