Bonus convergent

Adigsm
Începător
Doi operatori orange mi-au spus pe chat ca am 292 euro bonus convergent. A doua zi alt operator mi-a spus că nu am asa ceva. Ma puteți lămuri careva?
3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember
Salutare! Probabil că te referi la bonusul de vechimr, dacă achiziționezi pachetul Love. Îl poți calcula și singur, în funcție de vechimea pe care o ai. Se oferă câte 15 euro pentru fiecare an vechime în rețea. Dacă nu te referi la acest lucru, dă-ne mai multe detalii. Baftă!

Jay
Campion certificat
Salut! Astfel de informații care tin de contul personal de client, doar de la Orange le poti obține.. comunitatea este un spațiu public unde nu se postează date personale, necesare verificării.. Trimite un mail prin secțiunea "contact", va dura mai mult pana iti vor răspunde, decât pe chat, dar măcar te vor lamuri. https://www.orange.ro/contact/

DanielaH
Moderator
@Adigsm, s-a clarificat situația cu bonusul? Te așteptăm să revii cu mai multe informații.