Ce premii aveti de la Pinata party?

Haptic
Explorator entuziast
Am obtinut 50GB internet.
5 Răspunsuri 5

Jay
Campion certificat
La editia valabila acum, doar bonusuri de net.. câte 10GB.. Anul trecut am primit și câteva premii de 10% reducere la accesorii sau 10€ reducere la achiziția unui telefon cu prelungire de abonament.. Am folosit foarte puține dintre ele..

And04
Senior
Salutare, @Haptic Eu am revendicat Net nelimitat si am mai castigat Voucher de reducere la telefoane în magazinul online. Pentru aceasta editie exista urmatoarele premii(se pot vedea mai bine sectiunile in imaginea atasata) -> premii surpriza -> premii pe care le poti revendica -> tragere la sorti in data de 3 februarie Mai multe despre Pinata Party, la urmatorul link: https://www.orange.ro/pinata-party/

Viocat
Senior certificat
Eu folosit ptr accesorii reducerea, am primit reducerea ptr telefoane si de asemenea bonusul ptr internet. Cred ca o sa folosesc si ceva optiune hd ptr orange tv go ptr o luna

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Salut. Doar opțiuni de internet și minute, nimic special 😄

cmadeleinel
Explorator
deocamdata nu am revendicat niciun premiu de tip gb de internet etc, pt ca am destule utilizati incluse in optiunea prepay. interesant este ca am vazut mentionat ca termenul consursului este 1 februarie, daaaaar "cu posibilitatea de prelungire", ceea ce a ar fi tare fain. ^_^