Ce număr de contract am?

John2002buc
Începător
Ce număr de contract am???
1 Soluţie acceptată‚

svetalex
Senior certificat
Salut! Poți găsi contractul în My Orange (versiunea desktop), din meniul vertical din partea stângă alegi „Setări Cont”, iar în pagina care se deschide, din bara orizontală selectezi „documentele mele”. În această secțiune vei regăsi contractul

3 Răspunsuri 3

svetalex
Senior certificat
Salut! Poți găsi contractul în My Orange (versiunea desktop), din meniul vertical din partea stângă alegi „Setări Cont”, iar în pagina care se deschide, din bara orizontală selectezi „documentele mele”. În această secțiune vei regăsi contractul

And04
Senior
Salut, @John20002buc Pentru a afla numarul de telefon: -> in cazul in care detii o cartela PrePay: apel la 222, apoi se apasa tasta 2, iar robotul va recita numarul SAU in meniul SelfCare prin apel la *100# apoi se alege ramura 5, apoi subramura 3 si vei primi un SMS cu numarul tau SAU din aplicatia MyOrange(varianta web sau mobile, in sectiunea "Alege numar".) -> pentru abonament, numarul se gaseste in contract SAU poti accesa aplicatia MyOrange(varianta web sau mobile, in sectiunea "Alege numar".)

FLo1
#StarMember
@svetalex: Crezi că Orange face discriminări? În cazul meu nu se aplică sugestiile tale, adică la ”documentele mele” e gol goluț. Analizând după logica mea, ori Orange m-a lăsat fără contract, ori NU se aplică tuturor clienților. BTW: Eu consider că răspunsul tău se aplică EXCLUSIV celor care au încheiate contracte recente și DOAR prin posibilitatea ”la distanță”. Cei cu contractele pe hârtie... nu sunt incluși aici.